Predaj dreva

skipmenu
Obrázok
metalinok03.jpg
Metalinok02.jpg
Nachádzate sa : 

Vítame Vás na stránkach firmy Metalinok...
 
Firma Metalinok je zameraná na zámočnícku výrobu t. j. plotov, brán, mreží, zábradlí, kovaných výrobkov, trýskanie a zinkovanie. Úlohou tejto stránky a jej podstránok je priblížiť Vám informácie o firme ako aj o službách a výrobkoch, ktoré firma ponúka. So všetkými otázkami a pripomienkami sa môžete obrátiť na kontaktnú osobu.

 


tomenu
palivove_drevo_volne_lozene.jpg Palivové drevo voľne ložené, sypané

Zákazník neplatí obal (paletu) a nákladnú prácu pri uložení do palety. V tomto prípade si zákazník uloží drevo podľa vlastnej potreby. V ponuke polienka z drevín buk, dĺžok 25, 33, 40 a 50cm, podľa požiadavky.

44,- €/Priestorový meter sypaný bez DPH

Doprava dohodou.

 palivove_drevo_ulozene_v_palete.jpg

Palivové drevo uložené v palete

Drevo uložené v palete je ľahko manipulovateľné na priblíženie dreva k vykurovaciemu telesu. Polienka uložené v palete sú dĺžky 33cm, drevina, buk.

64,- €/Priestorový meter bez DPH

Doprava dohodou.

 palivove_drevo_gulatina.jpg

Palivové drevo guľatina

Vlastné spracovanie do požadovanej formy, či už celých, nekálaných klátikov, alebo metrovice. Dreviny buk, priemery klátov sú 30-40cm, dĺžky 4, prípadne 5m.

46,- €/Priestorový meter bez DPH

Doprava dohodou.

 palivove_drevo_bukove_odrezky_pri_spracovani.jpg

Palivové drevo, bukové odrezky pri spracovaní

Pri spracovaní štiepacím automatom vznikajú odrezky rôznych dĺžok, prípadne odrezky nižšej kvality alebo väčších priemerov a pod. Väčšie percento odrezkov je v dĺžkach 70-100cm.

38,- €/Priestorový meter bez DPH

Doprava dohodou.