tomenu

Rekreačný areál Lívia je chata s rozlohou cca 800m2 + zrub. Nachádza sa na 5 ha ploche pri rieke Hron. V našom ubytovaní sú Vám k dispozícii 3 apartmány so samostatnýni vchodmi, ktorých súčasťou sú izby na spanie, miestnosť s TV/sat, krbom, kuchyňa, kúpeľňa, WC - pokryté Wi-Fi sieťou, areál je novozrekonštruovaný samostatný objekt pre 2 - 30 osôb, ktorého súčasťou sú vonkajšíe posedenia a grily.

Ponúkame moderné wellness, kde si prídu na svoje hlavne tí, ktorí vedia oceniť súkromie, relax, pohodu.

V letnom období netreba zabúdať na ponuku vonkajšieho bazéna, možnosť hrania volejbalu - loptových hier, stolného futbalu, biliardu, požičiavanie bicyklov a štvorkoliek, možnosť chytiť si čerstvého pstruha atď.
Areál sa nachádza v horskom prostredí medzi Breznom a Mýtom pod Ďumbierom. Poskytuje tiché a kľudné ubytovanie a je vhodný pre rodiny s deťmi. Povedľa ubytovania tečie rieka Hron, ktorá je splavovaná vodákmi na člnoch a raftoch.

Objekt je ideálnym východiskom na turistiku, cykloturistiku a vysokohorské túry na Ďumbier a Chopok. Okolie ponúka možnosť návštevy Bystrianskej jaskyne, Dobšinskej ľadovej jaskyne, Ochtinskej aragonitovej jaskyne, hrania golfu Tále, jazdy na koni, rybolovu a kúpania.
Vo vzdialenosti cca 10 km od objektu sa nachádza Čiernohronská železnička, lesný skanzen Čierny Balog, Tále, Srdiečko Chopok a svetoznáme biatlonové stredisko Osrblie.

>>>Čítaj viac<<<

ubytovanie livia01.jpg ubytovanie livia02.jpg